• Ново
Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани сребро, се вклопува во 2008 година- BMW x6

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани сребро, се вклопува во 2008 година- BMW x6

Оценка на клиентот:
DEN 1.00

Износ
Залиха

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на компоненти, опрема и делови за замена со висок квалитет, за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, Каи нуди реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат офсет од 19 x 9, 48мм, 5 y портпароли, 5 LUG, 120мм шема на завртки, предни, сите насликани сребрени. Тоа одговара на вашиот 2008-2013 BMW X6. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Kai 19 x 9 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани сребро, одговара 2008-2013 BMW X6 19 x 9, 48мм офсет, 5 y портпари, 5 lug, 120мм шема на завртки, предно, сите насликани сребрени, изработени од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.