• Ново
Акделко Злато 335-Алтернатор Одговара изберете: 1999-OLDSMOBILE ИНТРИГА

Акделко Злато 335-Алтернатор Одговара изберете: 1999-OLDSMOBILE ИНТРИГА

Оценка на клиентот:
DEN 0.67

Износ
Залиха

НОВ АЛТЕРНАТОР (DE-AD237 125 AMP ) сите компоненти се 100% НОВИ за да обезбедат подобрени перформанси. Клучните компоненти се подмачкани за да обезбедат долгорочна сигурност во тешки услови. НОВИТЕ единици се произведуваат според упатствата на ИСО Стандардите за Квалитет за да се обезбеди постојан квалитет. Ацделко Професионални НОВИ Алтернатори се компјутерски тестирани за стабилност на напонот, терминална функција и интегритет на електронското коло. Инженерските подобрувања на внатрешните компоненти обезбедуваат најнова, најефикасна единица за вашето возило.

Карактеристики

Производи во категоријата

Денсо Реконструиран ДЕНСО Прв Пат Одговара Алтернатор 210-Одговара изберете: КАДИЛАК КОМЕРЦИЈАЛНА ШАСИЈА, КАДИЛАК ДЕВИЛ

DEN 3007.84

Ви ја носи Најдобрата Вредност : голема предност да бидете снабдувач НА ОЕ е да ги знаете најновите пром�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.