• Ново
Далер-Роуни Фв Акрилик Уметници Мастило, оз. Капка-Врвот Шише, Сребро

Далер-Роуни Фв Акрилик Уметници Мастило, оз. Капка-Врвот Шише, Сребро

Оценка на клиентот:
DEN 140.48

Износ
Залиха

Ова интензивно пигментирано мастило на база на акрилик е водоотпорно кога е суво и е компатибилно со акрилна боја. Бидејќи лесно тече, ова мастило е одлично за употреба со технички пенкала, воздушни четки, пенкала за натопи и традиционални четки. Далер-Роуни Фв Акрилик Уметници Мастило, 1 мл. Капка-Врвот Шише, Сребро. Користете на која било површина. Брзо сушење. Генерално лесен.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.