• Ново
Гадсден Тафтувани Назад Јадење Столици Лозје Даб

Гадсден Тафтувани Назад Јадење Столици Лозје Даб

Оценка на клиентот:
DEN 1.00

Износ
Залиха

Овој комплет од две тафтувани столчиња од дрво и ткаенина има убав рустикален дизајн. Секој стол е изработен со издржливо Азиско тврдо дрво и иверица. Стилските елементи блескаат во тапацирот од ткаенина во боја на песок и тафтуваното седиште назад. Топла дабова завршница од лозје го комплетира изгледот на овој шармантен комплет. Ќе ви се допадне разновидноста што ги прави овие столови добро прилагодени и за секојдневно или за свечено јадење. Сетот вклучува : Две (2) столчиња за парсон. Материјали : Азиски тврдо дрво, иверица, пена и лен како ткаенина. Боја на ткаенина : Овесна Каша.

Карактеристики

Производи во категоријата

Меѓународни Концепти Цврсто Дрво 3-Парче Јадење Во собата со во. Двојна Капка Лист Трпезариска Маса И Скала Назад Јадење Столици

DEN 0.67

Создадете атмосфера за интимен разговор за двајца или семејство недела вечера со овој разноврсна капка

Студио фернлиф француски Земја Ткаенина Тапациран Дрво И Трска Проширување Јадење Во Собата, Природно Кафеава и Светло Сива

DEN 1.67

Земете ја целата заслуга за координирање на прекрасна трпезарија кога ќе се одлучите за овој прекрасен

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.