• Ново
Ekena Millwork 3 8 W 3 8 H 3 8 T Средна Genенова декоративна фрет -панели од дрво, дрво, дрво

Ekena Millwork 3 8 W 3 8 H 3 8 T Средна Genенова декоративна фрет -панели од дрво, дрво, дрво

Оценка на клиентот:
DEN 3199.84

Износ
Залиха

Оригинални архитектонски производи од дрво со векови се користат во домови и комерцијални простори. Ништо не дава богатство и топлина како нашите вистински панели од woodидови од дрво. Материјалот со ласерски нуди сликар или дамки, тенки дрвени фурнир, има резби со филигран со јасни, детални работи за пресек. Нашите панели со еден вид fretwork ја покажуваат природната убавина на дрвото со неспоредлив квалитет и едноставна инсталација. Направете совршена изјава со повеќе од 60 уникатни дизајни за избор од 4 големини и 2 дебелини. Собрани димензии : 15 3/8 "W x 15 3/8" H (опфаќа 1,64 квадратни метри на панел). Достапно во оценка на боја и 6 прекрасни недовршени видови дрвени. Конструкција на цврсто дрво во 4 големини и 2 дебелини за која било потреба од проект. Вистинското дрво нуди исклучителна топлина и детали. Мазна, конзистентна површина со убави обрасци на жито. Лесен, лесен за инсталирање на wallsидови, тавани, врати, мебел и многу повеќе.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.