• Ново
Acdelco 746N Gm Оригинална Опрема Свеќичка Жица Сет Одговара изберете: CHEVROLET LUMINA, OLDSMOBILE CUTLASS ВРХОВЕН

Acdelco 746N Gm Оригинална Опрема Свеќичка Жица Сет Одговара изберете: CHEVROLET LUMINA, OLDSMOBILE CUTLASS ВРХОВЕН

Оценка на клиентот:
DEN 975.84

Износ
Залиха

Acdelco Gm Оригинална Опрема Сетови На Свеќички има дебели силиконски јакни за извонредна отпорност на топлина и триење неопходни за да се издржи суровата околина на моторниот простор. Овие оригинални комплети жица за свеќички за опрема се произведени за да одговараат на ВАШЕТО ГМ возило, обезбедувајќи ги истите перформанси, издржливост и работен век што ги очекувате Од Џенерал Моторс. Свеќичка Жица Сет Одговара : 1996 ШЕВРОЛЕТ ЛУМИНА 6 Цил 3.1 Л 1996 ОЛДСМОБИЛ КОТЛАС ВРХОВЕН 6 Цил 3.1 Л 1996 ПОНТИЈАК ГРАН при 6 Цил 3.1 Л 1996 ШЕВРОЛЕТ МОНТЕ КАРЛО 6 Цил 3.1 Л 1996 ШЕВРОЛЕТ корзика 6 Цил 3.1 Л 1996 буик регал 6 Цил 3.1 л 1996 ПОНТИЈАК ГРАНД АМ 6 Цил 3.1 Л 1996 БУИК СКАЈЛАРК 6 ЦИЛ 3.1 Л 1996 Шевролет БЕРЕТА 6 ЦИЛ 3.1 л 1996 Понтијак ТРАНС СПОРТ 6 ЦИЛ 3.4 Л 1996 ОЛДСМОБИЛ ОСТВАРУВАЊЕ 6 ЦИЛ 3.1 Л 1996 Олдсмобилна СИЛУЕТА 6 цил 3,4 Л И Повеќе - Додадете го вашето возило во НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.