• Ново
Зета консензо h t цела сезона LT245 75R 120S E лесни камиони гуми за вклопување: Toyota Tacoma TRD Pro, 1995- Chevrolet Tahoe LT

Зета консензо h t цела сезона LT245 75R 120S E лесни камиони гуми за вклопување: Toyota Tacoma TRD Pro, 1995- Chevrolet Tahoe

Оценка на клиентот:
DEN 0.33

Износ
Залиха

Зета консензо H/T LT245/75 R16 120 S Eover View Get Цврста влечење, сопирање и ракување со вашиот лесен камион или SUV со Зета консензо H/T. Соединението на шара е дизајнирано за влечење и долго абење. Четири широки жлебови помагаат да се насочи дождовницата подалеку од контактната лепенка. Класичен шема на автопат. Гаранција за облека од 40.000 милји. Fits : 2000-04 Ford F-150 Lariat 2011-14 Toyota Tacoma Base 1994-2002 Dodge RAM 2500 BASE 1990-98 Chevrolet K1500 WT 1999-2001 Chevrolet Silverado 1500 LT 2006-23 Chevrolet Express 2500 LT 2002-03 Chevrolet Silverado 1500 WT 2007-08 Jeep Wrangler Unlimited X 2021 Toyota Tacoma Trail 2005-10 Toyota Tacoma Pre Runner 2005-14 Ford E-250 Base 2003-04 Jeep Wrangler Rubicon 2017-20 Toyota Tacoma Trd Pro 2005-06 Jeep Wrangler Necimited Rubicon 2004-06 Chevrolet Silverado 1500 Hybrid 1999-2000 Ford Ranger XLT 2022-23 Toyota Tacoma SR5 2005 Ford F-150 XL 2007-14 Ford E-350 Super Duty XLT 2005 Chevrolet LS 2003-06 Chevrolet Silverado 2500 HD 2001 Toyota Tocoma Base 2014-23 GMC Savana 2500 LT и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.