• Ново
Дорал СДЛ-Спорт 205 60Р 91Х А С Перформанси Гума Одговара: 2011-Нисан Сентра База, 2007-Нисан Сентра СЛ

Дорал СДЛ-Спорт 205 60Р 91Х А С Перформанси Гума Одговара: 2011-Нисан Сентра База, 2007-Нисан Сентра СЛ

Оценка на клиентот:
DEN 1063.68

Износ
Залиха

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.Doral SDL-Sportfearts И Бенефиции на сите временски услови влечење подобрена контролабилност подолготраен преглед на животот на шарите доралниот SDL-Sport е гума за сите сезони произведена за патнички возила и Теренци. Овој модел има и некои големини на турнеи. Дорал нуди шара од 45000 милји w (повеќе..) Големина : 205/60Р15. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Перформанси. Тип На Автомобил : Патник. Опсег на оптоварување : СЛ. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени. Одговара : 2010 NISSAN Sentra СР 2004 Hyundai Соната GL 2005 Hyundai Соната VE 2004 Subaru Outback H6 35-Годишнината Издание 2002-03 Hyundai Соната База 2000 Mercedes-Benz C230 Kompressor 1989-90 Nissan 240 SX XE 1998-2002 мазда 626 Ес 2004-06 Киа оптима Екс 1998-99 Бмв 323и База 1986-87 понтијак Фиеро Гт 2000-02 Субару Наследство Л 1993-96 Нисан 240сх Се 2003 Субару Наследство Л Се 1996-99 Бмв 328и База 1988 понтијак фиеро формула 1982-83 Нисан 280зх 2+2 турбо 1996-2001 Хјундаи Соната Глс 1992-95 бмв 325и база 1997 Нисан Алтима Гхе 1998 Мерцедес-Бенц Ц280 База 1995-97 Мерцедес - Бенц Е300 База 1991-93 КРАЈСЛЕР ЛЕБАРОН гтц и повеќе-додадете Ја вашата возило до нашиот додаток за вклопување За Проверка.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.