• Ново
Менхетен Играчка Убави Фрејзер Фо 8 Кадифен Играчка

Менхетен Играчка Убави Фрејзер Фо 8 Кадифен Играчка

Оценка на клиентот:
DEN 281.44

Износ
Залиха

Фрејзер Фокс сака да го споделува своето знаење со деца, од нула до колеџ, а неговата супер-мека ткаенина е совршена за гушкање! Секогаш среќен што го повторува она што го учи со сите возрасти, тој исто така прави придружник за гушкање кога е време за шутеј. Од 1979 Година, Играчката Менхетен прави наградувани, квалитетни, едукативни играчки за вашето бебе, дете или дете. Од безвременски плишани мечиња до чудни плишани животни и неверојатно меки кадифни играчки, нашата цел е да ги обезбедиме најбезбедните и најдобрите достапни играчки. Сите наши производи, од најновите концепти до нашите временски тестирани класици, се иновативно дизајнирани да инспирираат имагинативна игра и се рутински тестирани за безбедност за да поминат строги стандарди за безбедност на КПСС, АСТМ, ЕН71 и Здравство Канада. Фрејзер Фокс кадифен играчка располага со неверојатно мека кадифен ткаенина која е неодолива на допир. Плишаната животинска лисица има пондерирано дно исполнето со пелети за да седи удобно на место. Симпатична кадифен животинска играчка за омекнување на секоја просторија, издржливо конструирана за да издржи години љубов. Срдечен подарок погоден за сите возрасти. Мерки 8 "глава до пети, 5,5" висина на седиштето.

Карактеристики

Производи во категоријата

Кукла Очи, Не-Боја Пластични Кукла Очи, За Кукли, Мечиња Играчка Рачно Изработени И Рано Образование На Деца Полнети Животни

DEN 1.33

Кукла Очи, Не Боја Пластични Кукла Очи, За Кукли, Мечиња Играчка Рачно Изработени И Рано Образование На �

Бинпуре Симпатична Кадифен Играчка Цртан Филм Месечината Ѕвезда Сонце Форма Полнети Перница Фестивал Материјали Дома Украси

DEN 255.20

Симпатична Кадифен Играчка Цртан Филм Месечината / Ѕвезда / Сонце Форма Полнети Перница Фестивал Снабд

Кадифен Израз На Играчка Пареа Полнета Играчка Играчка Испушти Пареа Топка Облик Кадифен Полнета Играчка Со Избрани Изрази Супер

DEN 311.20

Изразување Пареа Полнети Играчка Играчка Пушти Пареа Топката Кадифен Играчка Форма Кадифен Полнети Иг�

Храна Кадифен Перница-Симпатична Тост, Ориз Топка, Сирење, Пилешки Нозе, Млеко, Зеленчук, Јајце Плиши-Супер Мека Кадифен Појадок

DEN 399.84

Опис : оваа плишана перница за играчки за храна има долго, меки тело и прекрасен изглед и има различни фо�

Кадифен Играчки Цртан Филм Животински Дизајн Исклучителна Реална Забава Декоративна Кадифен Кукла Роденденски Подарок

DEN 255.20

Кадифен Играчка Цртан Филм Животински Дизајн Исклучителна Реална Забава Декоративни Кадифен Кукла Род

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.